Osnovne informacije
  • Šifra oglasa: 511
  • Vrsta usluge: Izdavanje
  • Cena: 180 Eur
  • Cena po m2: 4,00 (eur/m2)
  • Lokacija: Selenča
  • Površina (m2):45
  • Soba:1
  • Kupatila:1
  • Grejanje:centralno

Opis

*Izdaje se jednosoban stan u Somboru, na Selenči, u blizini osnovne škole "Dositrj Obradović". 

-Stan se nalazi u visokom prizemlju i obuhvata hodnik, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom, ostavu i jednu sobu sa izlazom na terasu. 

-Grejanje je centralno na energanu. 

-Stan je namešten kao što je prikazano na slikama. 

-Izdaje se na duži vremenski period. 

-Parking ispred zgrade.

*ŠIFRA OGLASA; 511. 

*CENA: 180 e + depozit u visini kirije 

*KONTAKT: 065/36-86-764

• Parking

IZDAVANJE, STAN, SOMBOR, šifra oglasa: 511.

Šifra nekretnine: 511 Selenča 180 Eur