Osnovne informacije
  • Šifra oglasa: 456
  • Vrsta usluge: Prodaja
  • Cena: 80.000 Eur
  • Cena po m2: 640,00 (eur/m2)
  • Lokacija: Apatin
  • Površina (m2):125
  • Plac (m2):454
  • Soba:2
  • Kupatila:1
  • Sprat:prizemna
  • Grejanje:GAS

Opis

* Na prodaju kuća u Apatinu.
- Površina kuće je 125 m2, a placa je 454 m2.
- Kuća poseduje hodnik, dve spavaće sobe, kupatilo, ostavu i veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom.
- Grejanje je na gas i na čvrsto gorivo.
- U dvorištu se nalaze pomoćne prostorije, poljski wc, pušnica, garaža.
- Kuća je sređena, renovirana, PVC stolarija, klima, po podu laminat i pločice u radnom delu kuhinje.
- Kuća se prodaje sa nameštajem.
- Kuća je izolovana, na tavanu je betonska ploča i stiropor.

*šifra oglasa: 456.
* CENA ZA DOGOVOR: 80 000e
* KONTAKT: 061/2050-525, 065/36-86-764
* Upisani u Registar posrednika pod brojem: 629.

Dodatne informacije
  • Ostava
  • Parking

KUĆA, APATIN, šifra oglasa: 456.

Šifra nekretnine: 456 Apatin 80.000 Eur