Osnovne informacije
  • Šifra oglasa: 605
  • Vrsta usluge: Prodaja
  • Cena: 85.000 Eur
  • Cena po m2: 1.700,00 (eur/m2)
  • Lokacija: Centar
  • Površina (m2):50
  • Soba:1.5
  • Kupatila:1
  • Sprat:1
  • Grejanje:gas

Opis

* Na prodaju jednoiposoban stan 5 min od centra grada, u blizini samoposluge, u ulici Toze Markovića.
- Površina stana je 50 m2, stan se nalazi na 1. spratu u zgradi koja poseduje lift.
- Stan obuhvata hodnik, veliki i komforan dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom na terasu koja gleda ka dvorištu, ostavu, kupatilo i spavaću sobu.
- Grejanje je na gas, ima sopstveni vodomer, sat za gas.
- Stan se prodaje kompletno namešten sa stvarima koje su prikazane na slikama.
- Postoji mogućnost kupovine garaža, koje imaju ostavu u vidu galerije, koje se nalaze u dvorištu zgrade.
* CENA ZA DOGOVOR: 85 000e
* KONTAKT: 061/2050-525, 065/36-86-764

• Priključak za internet

605. Na prodaju prelep jednoiposoban stan

Šifra nekretnine: 605 Centar 85.000 Eur