Osnovne informacije
  • Šifra oglasa: 524
  • Vrsta usluge: Prodaja
  • Cena: 39.500 Eur
  • Cena po m2: 564,29 (eur/m2)
  • Lokacija: Apatin
  • Površina (m2):70
  • Soba:2
  • Kupatila:1
  • Sprat:4
  • Grejanje:struja

Opis

* Na prodaju dvosoban stan u Apatinu, 5 min od centra grada, u blizini igralšta.
- Površina stana je 70 m2, stan se nalazi na 4. spratu u zgradi koja ne poseduje lift.
- Stan obuhvata kuhinju sa trpezarijom, ostavu, dnevni boravak sa izlazom na zatvorenu terasu, kupatilo, predsoblje i spavaću sobu.
- Kupatilo renovirano, stolarija drvena u dobrom stanju. Stan ureda i očuvan, lepog rasporeda, dvostrano orjentisan.
- Grejanje je na struju, TA peći.
- Stan se prodaje sa stvarima.
- Ispred zgrade se nalazi veliko parking mesto.
- Papiri uredni, vlasnik 1/1.
* CENA: 39 500e
* KONTAKT: 061/2050-525, 065/36-86-764
* Upisani u Registar posrednika pod brojem: 629.

Dodatne informacije
  • Interfon
  • Parking
  • Telefon
  • Ostava
  • Terasa
  • Kablovska

524. Na prodaju DVOSOBAN stan u Apatinu

Šifra nekretnine: 524 Apatin 39.500 Eur