Osnovne informacije
  • Šifra oglasa: 503
  • Vrsta usluge: Prodaja
  • Cena: 67.000 Eur
  • Cena po m2: 1.175,44 (eur/m2)
  • Lokacija: Selenča
  • Površina (m2):57
  • Soba:2
  • Kupatila:1
  • Sprat:1.
  • Grejanje:centralno sa deliteljima

Opis

* Na prodaju DVOSOBAN stan na Selenči u blizini parka, samoposluge, osnovne škole "Avram Mrazović".
- Površina stana je 57 m2, stan se nalazi na 1. spratu, u zgradi koja ne poseduje lift.
- Stan obuhvata kuhinju i trpezariju sa izlazom na terasu, ostavu, kupatilo, dnevni boravak sa izlazom na terasu i spavaću sobu koja takođe ima izlaz na terasu.
- Grejanje je centrlano sa deliteljima.
- Stan poseduje i podrumsku prostoriju.
* CENA ZA DOGOVOR: 67 000e
* KONTAKT: 061/2050-525, 065/36-86-764
* Upisani u Registar posrednika pod brojem: 629.

• Priključak za internet

503. Na prodaju DVOSOBAN stan

Šifra nekretnine: 503 Selenča 67.000 Eur