Osnovne informacije
  • Šifra oglasa: 759
  • Vrsta usluge: Prodaja
  • Cena: 65.000 Eur
  • Cena po m2: 747,13 (eur/m2)
  • Lokacija: Centar
  • Površina (m2):87
  • Soba:3
  • Kupatila:3
  • Grejanje:struja

Opis

*Na prodaju poslovni prostor u centru grada u Batinskoj ulici.
-Površina poslovnog prostora je 87 m2, poslovni prostor se nalazi u prizemlju u sklopu stambene zgrade.
- U suterenu poslovnog prostora se nalazi dva sanitarna čvora, čajna kuhinja, kao i poslovni prostor od 63 m2, koji je pregrađen, te postoji mogućnost da se preuredi u jednu veliku prostoriju. U prizemnom delu površine 24 m2 se nalazi jedna prostorija, kao i sanitarni čvor.
-Grejanje je na struju, lokal poseduje i svu neophodnu instalaciju za prečišćavanje vazduha.
-Parking mesto ispred lokala.
-Papiri uredni i čisti, bez tereta, vlasnik 1/1.
*ŠIFRA OGLASA: 759.
*CENA ZA DOGOVOR: 65 000e
*KONTAKT: 061/2050-525, 065/36-86-764

Dodatne informacije
  • Podrum
  • Parking
  • Ostava

759. Na prodaju poslovniprostor

Šifra nekretnine: 759 Centar 65.000 Eur