Osnovne informacije
  • Šifra oglasa: 753
  • Vrsta usluge: Prodaja
  • Cena: 170.000 Eur
  • Cena po m2: 1.370,97 (eur/m2)
  • Lokacija: Prnjavor
  • Površina (m2):124
  • Plac (m2):607
  • Soba:6
  • Kupatila:2
  • Sprat:spratnica
  • Broj parcela:1
  • Grejanje:centralno

Opis

*Na prodaju porodična kuća u Prnjavoru, na odličnoj lokaciji. 

-Površina kuće je 124 m2 u osnovi, a placa je 607 m2. 

-U suterenu se nalaze 3 prostorije, u prizmelju kuće se nalazi hodnik, kupatilo, toalet, kuhinja, trpezarija, dnevni boravak, kao i jedna soba. Na spratu se nalazi toalet, kupatilo, 4 sobe i dve terase. 

-Grejanje je na centralno na struju i čvrsto gorivo.

-U dvorištu se nalazi garaža i pomoćni objekat.

-Kuća je održava i izolovana stiroporom, od tvrde gradnje, struja je trofazna, kanalizacija. 

*ŠIFRA OGLASA: 753. 

*CENA ZA DOGOVOR: 170 000e

*KONTAKT: 061/2050-525, 065/36-86-764

Dodatne informacije
  • 2 terase
  • Parking
  • Kablovska
  • Trofazna struja
  • Ostava
  • Garaža
  • Priključak za internet
  • Kanalizacija

753. Na prodaju kuća

Šifra nekretnine: 753 Prnjavor 170.000 Eur